Hakkımızda

Şirket Profili

Belgelerimiz

Sektörel Yetki Belgelerimiz

Ekibimiz

Hizmet Kadromuz

Lokasyon

Calıştıgımız Bölgeler

EKİBİMİZ

İsim Departman E-mail
İsmail CİVELEK Yönetim Kurulu Başkanı ismail@duztasgroup.com
Raif CİVELEK Finans Direktörü/Yön. Kur. Başk. Yard. raif@duztasgroup.com
Sefa CİVELEK Genel Müdür sefa@duztasgroup.com
Erdinç BALTA Karayolu İthalat Müdürü erdinc@duztasgroup.com
Emre Altunbaş Karayolu İhracat Yöneticisi emre@duztasgroup.com
Basri ADIYAMAN Operasyon Sorumlusu basri@duztasgroup.com
Zara NUSKABAYKIZI Yurtdışı Operasyon Sorumlusu zara@duztasgroup.com
Müge Karaman Muhasebe Departmanı muhasebe@duztasgroup.com
Anil Gürdal Muhasebe Departmanı anil@duztasgroup.com
Nur Öztürk Lojistik Uzmanı nur@duztasgroup.com

TEMEL DEĞELERİMİZ

Misyon

Hizmet alanlarımızda standart belirleyen, müşterilerine değer yaratan hizmetler sunan, operasyonel başarıları ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, sosyal Sorumluluk ve çevre konularında topluma örnek olan, paydaşlarımızın etkin katılımı ile sürekli gelişerek alanında örnek gösterilen ve takip edilen bir iş ortağı olmaktır. .

Kalite Politikamız

Etik değerlere bağlı bir hizmet anlayışı çerçevesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına zamanında, güvenilir ve sürekli cevap vererek; müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Mükemmelliğe ulaşmak için, tüm çalışanların katılımı ile yenilikleri süreçlerimize uyarlayarak; sürekli iyileştirme anlayışını şirket kültürümüzün ayrılmaz bir parçası haline getirmek, Paydaşlarımızla etkin iletişim teknikleri kullanarak hizmet zincirimizde karşılıklı güvene ve bilgi paylaşımına dayalı ilişkiler kurmak ve geliştirmek, Marka imajını ve bilinirliğini korumak, Paydaşlarımızın süreçlerimizde aldıkları rolleri geliştirmek için planlı eğitim faaliyetleri düzenlemek, farkındalık ve bilgi düzeylerini artırarak mesleki ve bireysel gelişmelerini sağlamak, Çalışanlarımızın memnuniyet ve morallerini yüksek seviyede tutmak

Cevre Politikamız

Tüm faaliyet ve hizmetlerimiz süresince çevreye zarar vermemek için her türlü koruyucu önlemi almak, Çalışanlarımızın çevre bilincini geliştirmek amacıyla sürekli eğitimler düzenlemek, Atıkları mümkün oldukça kaynağında azaltmak veya geri kazanımını sağlamak, Çevre yönetimi konusunda belirlenen hedeflere ulaşmak için, çevre performansımızı sürekli geliştirmek, ölçmek ve iyileştirmek, Doğal kaynakları verimli kullanmak, Çevre sağlığı ve güvenliği için gerekli kaynakları ayırarak sistemin devamlılığını sağlamak.