Hakkımızda

Şirket Profili

Belgelerimiz

Sektörel Yetki Belgelerimiz

Ekibimiz

Hizmet Kadromuz

Lokasyon

Calıştıgımız Bölgeler

DÜZTAŞ GROUP A.Ş

Türkiye ve dünya nakliye sektöründe farklı bir hizmet anlayışı getirmek amacıyla, kurulan Düztaş Group, müşteri memnuniyetinden ödün vermeksizin çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Başta Kazakistan, Rusya ve B.D.T ülkeleri olmak üzere yurt dışında yerleşik kendi ofisleri ve güçlü acente ağı ile tüm Türkiye ve Avrupa’dan Kazakistan, Rusya ve B.D.T ülkelerine taşımalarınızı çözümler. 150 Çekici, 175 Römork öz varlık ve sözleşmeli tırları ile Kara yolu taşımalarınızı etkin bir şekilde yöneten şirkettir.
İnsana ve teknolojiye yatırım yaparak en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan Düztaş Group sektörünün Gelecekte Taşımacılık Dünyasının Zirvesinde Olmayı hedeflemektedir..

TEMEL DEĞELERİMİZ

Misyon

Hizmet alanlarımızda standart belirleyen, müşterilerine değer yaratan hizmetler sunan, operasyonel başarıları ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, sosyal Sorumluluk ve çevre konularında topluma örnek olan, paydaşlarımızın etkin katılımı ile sürekli gelişerek alanında örnek gösterilen ve takip edilen bir iş ortağı olmaktır. .

Kalite Politikamız

Etik değerlere bağlı bir hizmet anlayışı çerçevesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına zamanında, güvenilir ve sürekli cevap vererek; müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Mükemmelliğe ulaşmak için, tüm çalışanların katılımı ile yenilikleri süreçlerimize uyarlayarak; sürekli iyileştirme anlayışını şirket kültürümüzün ayrılmaz bir parçası haline getirmek, Paydaşlarımızla etkin iletişim teknikleri kullanarak hizmet zincirimizde karşılıklı güvene ve bilgi paylaşımına dayalı ilişkiler kurmak ve geliştirmek, Marka imajını ve bilinirliğini korumak, Paydaşlarımızın süreçlerimizde aldıkları rolleri geliştirmek için planlı eğitim faaliyetleri düzenlemek, farkındalık ve bilgi düzeylerini artırarak mesleki ve bireysel gelişmelerini sağlamak, Çalışanlarımızın memnuniyet ve morallerini yüksek seviyede tutmak

Cevre Politikamız

Tüm faaliyet ve hizmetlerimiz süresince çevreye zarar vermemek için her türlü koruyucu önlemi almak, Çalışanlarımızın çevre bilincini geliştirmek amacıyla sürekli eğitimler düzenlemek, Atıkları mümkün oldukça kaynağında azaltmak veya geri kazanımını sağlamak, Çevre yönetimi konusunda belirlenen hedeflere ulaşmak için, çevre performansımızı sürekli geliştirmek, ölçmek ve iyileştirmek, Doğal kaynakları verimli kullanmak, Çevre sağlığı ve güvenliği için gerekli kaynakları ayırarak sistemin devamlılığını sağlamak.